X-Team, to sú 14 ročné odborné skúsenosti v kolíske teambuildingu v USA.

Čo je X-Team

X-Team je tréningová teambuildingová divízia s profesionálnym obsadením, ktorá navrhuje, pripravuje a realizuje indoorové semináre a outdoorové tréningy zamerané na budovanie efektívneho tímu. Poskytuje odborné vedenie pre managerov a lídrov (personal coaching) a zabezpečuje ďalšie služby v oblasti firemného consultingu na Slovensku i v zahraničí.

Spoločnosť bola založená s cieľom vyvinúť spoľahlivý teambuildingový tréningový model, vyžadujúci cielenú snahu, špecifickú zručnosť a vhodné tréningové zariadenia. X-team má rozvinutú spoluprácu aj s talianskou koučingovou spoločnosťou EKIS.

Ste na správnej adrese ak

Ako vznikol X-Team

Slovenská divízia X-Team vznikla po 14 ročnej osobnej profesionálnej skúsenosti v tíme amerického motivačného speakera a teambuildingového “guru” Anthonyho Robbinsa a Terry H. Hendersona. V spoločnosti, ktorá bola v tom čase lídrom teambuildingu a koučingu v USA. Pod ich vedením sa profesionálne formoval zakladateľ spoločnosti X-Team a toto know-how máte možnosť zažiť aj vy. Súčasní členovia X-Team-u pracujú v oblasti teambuildingu od roku 1991 v spojení s našimi americkými a talianskými partnermi.

Vďaka našej skúsenosti vznikla aj talianska koučingová spoločnosť EKIS. Spája nás rovnaká skúsenosť bývalých tímových kolegov, spolupráca pri zakladaní talianského školiaceho strediska X-Camp a vzájomná odborná aj technická pomoc pri realizácii náročnejších programov.

Kto sú inštruktori X-Team-u

Všetci inštruktori X-Team-u sú profesionáli, technicky kompetentní v oblasti indoor - outdoor teambuildingu a firemného consultingu. Majú praktické skúsenosti v špecializovanom firemnom poradenstve a personálnych zdrojoch (HR) na medzinárodnej úrovni. Sú to experti - konzultanti, zvyknutí na prácu trénera v úzkom kontakte s vrcholovými manažérmi veľkých firiem. Ich úlohou je školiť, usmerňovať a motivovať svojich klientov tak, aby sa zvýšila kvalita práce, produktivita skupín a jednotlivcov a zlepšili sa vzťahy na pracovisku.