Kto je X-Team

14 ročné odborné skúsenosti po boku známeho amerického motivačného spíkra Anthony Robbinsa

X-Team je tréningová teambuildingová divízia s profesionálnym obsadením, ktorá navrhuje, pripravuje a realizuje indoorové semináre a outdoorové tréningy zamerané na budovanie efektívneho tímu. Poskytuje odborné vedenie pre managerov a lídrov (personal coaching) a zabezpečuje ďalšie služby v oblasti firemného consultingu na Slovensku i v zahraničí.

Slovenská divízia X-Team vznikla po 14 ročnej osobnej profesionálnej skúsenosti v tíme amerického motivačného spíkra a teambuildingového “guru” Anthonyho Robbinsa a Terry H. Hendersona. V spoločnosti, ktorá bola v tom čase lídrom teambuildingu a koučingu v USA. Pod ich vedením sa profesionálne formoval zakladateľ spoločnosti X-Team a toto know-how máte možnosť zažiť aj vy.

Súčasní členovia X-Team-u pracujú v oblasti teambuildingu od roku 1991 v spojení s našimi americkými a talianskými partnermi. Za takmer 30 rokov spolupráce využila naše služby stovka firiem a korporácii, ktoré preverili svojho tímového ducha a získali motiváciu pre väčšiu efektivitu a produktivitu pri dosahovaní výsledkov.

Vďaka našej skúsenosti vznikla aj talianska koučingová spoločnosť EKIS. Spája nás rovnaká skúsenosť bývalých tímových kolegov, spolupráca pri zakladaní talianskeho školiaceho strediska X-Camp a vzájomná odborná aj technická pomoc pri realizácii náročnejších programov. ## Inštruktori X-TEAM

Všetci inštruktori X-Team-u sú profesionáli, technicky kompetentní v oblasti indoor - outdoor teambuildingu a firemného consultingu. Majú praktické skúsenosti v špecializovanom firemnom poradenstve a personálnych zdrojoch (HR) na medzinárodnej úrovni. Sú to experti - konzultanti, zvyknutí na prácu trénera v úzkom kontakte s vrcholovými manažérmi veľkých firiem.
Ich úlohou je školiť, usmerňovať a motivovať svojich klientov tak, aby sa zvýšila kvalita práce, produktivita skupín a jednotlivcov a zlepšili sa vzťahy na pracovisku. > Kto chce, hľadá spôvod. Kto nechce, hľadá dôvod.