Personal coaching

111

Začni žiť svoje sny. Inak sa len presnívaš ku smrti. Žasnete nad tým, čo dosiahli niektorí ľudia? Máte pocit, že žijete priemerný život, ale chcete viac? Odpoveďou pre Vás je osobný kouč.

Teambuilding - zážitková škola spolupráce

211

Teambuilding je hlavným zameraním X-Team-u. Je to jedinečný nástroj. Ak vám niekto ponúka len adrenalínový alebo športový zážitok pod názvom Teambuilding, máte do činenia s pseudo-profesionálom.

Exotický Teambuilding - Životný zážitok v krásnom prostredí

exotik

Teambuilding nemusí prebiehať iba na bežných miestach. Životnú zmenu môžeme spoločne zažiť kdekoľvek na svete. Zaručene si popri vnútornom osobnostnom posune aj oddýchnete a navštívite krásne prostredie.

Doplnkové zážitkové programy

ASC_1244

Adrenalínový zážitok jednotlivcov ešte nie je teambuildingom. Skúsený tréner môže adrenalín premeniť na skvelý teambuildingový nástroj celej skupiny. Chcete si teambuildingový program rozšíriť o športové, kultúrne, zábavné alebo adrenalínové zážitky?

Prenájom priestorov

WhatsApp Image 2021-10-06 at 20.06.27

Štýlové, komfortné, all inclusive - váš seminár v Chalúpkove. Hľadáte štýlové priestory pre váš seminár či konferenciu v peknom prostredí? Hľadáte priestory na školenie aj s možnosťou ubytovania? Ak hľadáte naozaj netradičný priestor pre vašu akciu, tu ste na správnom mieste!

Ubytovanie v Chalúpkove

DSC_1648

Chcete odmeniť svojich zamestnancov formou špeciálnych benefitov? Hľadáte so svojimi kolegami ubytovanie na spoločnú dovolenku alebo lyžovačku?

Kongresy, firemné akcie a rodinné oslavy v Zemianskej Kúrii

IMG_0740

Naša Zemianska kúria v Chalúpkove je vhodným miestom pre usporiadanie seminárov, školení, konferencií či firemných prezentácií.

V priestoroch Zemianskej kúrie sa nachádza školiaca miestnosť pre 100 miest, ktorá sa dá rozdeliť na dva menšie konferenčné salóniky s kapacitou 50 a 50 miest.

Zaujímavým miestom na školenie je aj salónik a minibar v podzemí, ktorý ma kapacitou 30 miest je vhodný na usporiadanie súkromných osláv ako aj menších eventov.

Najlepšia reštaurácia v Ružomberku! https://zemianskakuria.com/
Hľadáte skutočný zážitok zo slovenského jedla? Ochutnajte jedlo u nás. Nachádzame sa len 5 km od Ružomberka. Reštaurácia Zemianska kúria ponúka množstvo zaujímavých tradičných jedál obohatených o moderné trendy. Budeme radi, ak prídete a vyskúšate na vlastnej koži to, čo mnohí chvália.