Personal coaching

111

Začni žiť svoje sny. Inak sa len presnívaš ku smrti. Žasnete nad tým, čo dosiahli niektorí ľudia? Máte pocit, že žijete priemerný život, ale chcete viac? Odpoveďou pre Vás je osobný kouč.

Teambuilding - zážitková škola spolupráce

211

Teambuilding je hlavným zameraním X-Team-u. Je to jedinečný nástroj. Ak vám niekto ponúka len adrenalínový alebo športový zážitok pod názvom Teambuilding, máte do činenia s pseudo-profesionálom.

Exotický Teambuilding - Životný zážitok v krásnom prostredí

exotik

Teambuilding nemusí prebiehať iba na bežných miestach. Životnú zmenu môžeme spoločne zažiť kdekoľvek na svete. Zaručene si popri vnútornom osobnostnom posune aj oddýchnete a navštívite krásne prostredie.

Doplnkové zážitkové programy

ASC_1244

Adrenalínový zážitok jednotlivcov ešte nie je teambuildingom. Skúsený tréner môže adrenalín premeniť na skvelý teambuildingový nástroj celej skupiny. Chcete si teambuildingový program rozšíriť o športové, kultúrne, zábavné alebo adrenalínové zážitky?

Prenájom priestorov

WhatsApp Image 2021-10-06 at 20.06.27

Štýlové, komfortné, all inclusive - váš seminár v Chalúpkove. Hľadáte štýlové priestory pre váš seminár či konferenciu v peknom prostredí? Hľadáte priestory na školenie aj s možnosťou ubytovania? Ak hľadáte naozaj netradičný priestor pre vašu akciu, tu ste na správnom mieste!

Ubytovanie v Chalúpkove

DSC_1648

Chcete odmeniť svojich zamestnancov formou špeciálnych benefitov? Hľadáte so svojimi kolegami ubytovanie na spoločnú dovolenku alebo lyžovačku?