Teambuildingové aktivity

Rodinné, priateľské a pracovné vzťahy nevynímajúc najlepšie utužujú spoločné zážitky. Spolupráca a tímový duch sa zas rodí počas špeciálnych aktivít a úloh, ktoré preveria každého jednotlivca. Chýbajúcu energiu viete dokonale načerpať z prírody. A práve všetky tieto aspekty spájame v skutočne rozmanitom portfóliu aktivít, ktoré sú cielene zamerané na budovanie spolupráce, zlepšenie komunikácie, no tiež na načerpanie energie, získanie motivácie a v neposlednom rade na odnesenie si nezabudnuteľných zážitkov.

Európske poňatie teambuildingových aktivít spočíva v spoločných činnostiach, ktoré úmerne s atraktivitou programu vzbudia v účastníkoch bezprostredné nadšenie. To však vplyvom každodenných starostí rýchlo opadne. Naše aktivity sú špeciálne v tom, že posilňujú vnútroskupinovú motiváciu a prinášajú reálne výsledky v produktivite zamestnancov.

Čo u nás zažijete?

Zipline

U nás v Chalúpkove v rámci teambuildingu vieme firme aj jednotlivcom ponúknuť spustiť sa rýchlosťou vetra 300 metrovou lanovkou s výhľadom na celé Chalupkovo!

Jazda na koni

Jazdy na koni sú určené pre jednotlivcov a tímy. Vyskúšajte si svet z inej perspektívy V SEDLE.
Zážitkové vzdelávacie aktivity v sedle sú špičkovou metódou rozvoja ľudského potenciálu. Nevyžaduje sa žiadny predchádzajúci kontakt ani skúsenosti s koňmi. Ponúkame firemné teambuildingové workshopy v spojení s prírodou.
Prostredníctvom série aktivít sa jednotlivci môžu naučiť nájsť v sebe viac radosti, všímavosti a prítomnosti.

Back-to-back Stand Ups

Aktivita pomáha jednotlivcom otvoriť sa pre druhých a nechať ich vstúpiť do svojho osobného priestoru.

Vrh nožom, Sekerou & Tomahavkom

Kto iný vás to môže naučí lepšie ako profesionálni vrhači, ktorí reprezentovali Slovensko aj na
majstrovstvách sveta v tejto disciplíne?! Sú vám plne k dispozícii!

The Hulla Hop

Preverí synchronizáciu a spoločný výkon tímu. Pravdepodobná súťaživosť jednotlivých tímov bude v závere premenená do čo najlepšieho výkonu celej skupiny. Možnosť vytvoriť „rýchlostný rekord.“

French Connection

"Francúzsky kontakt" - Postupne ubúdajúce zdroje nútia tím vymýšľať stále nové riešenia. Aktivita je zameraná aj na dôležitosť pravidiel a schopnosť myslieť „inak” ako obyčajne ( „to think out of the box”).

Animal Game

"Zvieracia hra" - Zábavnou formou preverí schopnosť verbálnej a neverbálnej komunikácie. Všetci účastníci sú určitým spôsobom hendikepovaní (nevidia a niektorí nesmú rozprávať). Cieľ je možné dosiahnuť len vzájomnou spoluprácou celej skupinky. Počas aktivity sa po prvýkrát preukážu lídri, aktívni a pasívni, ľahko frustrovateľní či vytrvalí.

Human Knot + vlasy Deda vševeda

"Ľudský uzol" - Cieľom aktivity je spoločným premýšľaním a fyzickou koordináciou rozmotať spleť vlastných rúk a nôh.

Rádioaktívny náklad

Za pomoci limitovaných zdrojov a v rámci konkrétnych obmedzení je potrebné presunúť predmet z bodu A do bodu B.

Trust Fall

"Pád dôvery" - Aktivita, počas ktorej sa preukáže, či si členovia jednotlivých tímov voči sebe vybudovali dôveru, budú sa môcť „vložiť do rúk” svojich kolegov počas „pádu dôvery”. Táto aktivita má vysokú zážitkovú a emotívnu hodnotu, pretože bezpečnosť každého jednotlivca berie do svojich rúk skupina. Trust Fall môže mať svoju prípravnú fázu – tzv. Wind in the Willows (Vietor vo vŕbach), kedy si jednotlivci menej náročnou formou vyskúšajú, čo je to odovzdať sa do rúk svojich kolegov.

Group Juggle

"Kruh loptičky a súťaženie" - Skupina súčasne „žongluje“ s viacerými predmetmi. Aktivita napomáha koncentrácii a sústredeniu. Účastníci sú nútení zapamätať si mená členov svojho tímu. Úspech jednotlivca sa premietne do úspechu celej skupiny.

Spoločné Hulla Hop

Celá skupina sa pokúsi dosiahnuť, čo najlepší čas. Nemá zmysel medzi sebou súťažiť, pretože jednotlivé tímy sú teraz (aj v praxi) súčasťou jedného celku. Môžu testovať svoj vlastný výkon a stanoviť si vlastný cieľ – časový limit (vízia do budúcnosti).

Egg Dropp

"Vajíčko ako zákazník" - Prezentácia spôsobu starostlivosti jednotlivých tímov o svojho „zákazníka” s veľkou dávkou humoru. Tímy odprezentujú, ako najlepšie vedia predať daný produkt.

Trolleys

"Prechádzka v time po dvoch drevených kládach" -Jednotlivé tímy sa musia presunúť na vopred určené miesto pomocou špeciálne upravených klád z bodu A do bodu B – , jedna noha, jeden rytmus“, bez bubna to samozrejme nebude ono.

Butch & Cassidy

"Hra podľa filmu sundance kid v dvojiciach" - Mentálny rébus vo dvojiciach. Odbúrava prvotnú ostýchavosť, zábavnou formou „núti“ účastníkov premýšľať a zároveň mentálne aj fyzicky spolupracovať na danej úlohe. Podľa filmu sú dvojice pripútané k sebe a takto zviazaný musia dôjsť ku „vodopádu“. Počas cesty sa musia dokázať rozpliesť. Ak pri cieli ostanú stále pripútaní, budú musieť obaja doň skočiť.

Spider Web

"Pavúčia sieť" - Tím sa za prísne vymedzených pravidiel musí dostať cez vertikálnu „pavučinu“.

Dračie lode

Tím môže byť úspešný len vtedy, ak všetci členovia tímu dokážu pádlovať v jednotnom rytme.

Zbojnícky večer

Spoločné posedenie za sprievodu cimbalovej muziky, počas ktorého si vychutnáte špeciality slovenskej kuchyne. Prekvapením bude prepad zbojníkov, kedy budete prepadnutí a ozbíjaní.
Gril party (príp. len posedenie pri ohni).

Marble & Pipes

"Guličky a dažďová rúra" - Aktivita je zameraná na jemnú motoriku a kreatívne myslenie celej skupiny. Cieľ sa dá dosiahnuť len spoločnými silami.
Vyžaduje sa: inovatívny spôsob myslenia, schopnosť „pohybovať“ sa vo vytýčených medziach, vzájomná pomoc, zodpovednosť za zverenú vec (metafora zákazníka, prípadne produktu).

Kurz prežitia

Slovo prežiť môžeme definovať viacerými termínmi, ale podstata je rovnaká — zostať na žive, nepodľahnúť panike, premýšľať a bojovať až do konca.
Váš tréning prežitia bude podobný, ako príprava špeciálnych jednotiek a letcov, s ktorou sa stretávame v dokumentárnych filmoch, ktoré sú súčasťou ich výcviku a služby v ozbrojených zložkách.
Naučíme Vás ako prežiť v našich zemepisných podmienkach, a ako využiť prírodu vo svoj prospech.

S.W.A.T Army Challenge

Army Challenge je výzva pre ľudí, ktorý chcú zažiť niečo čo nemajú možnosť si len tak hocikde vyskúšať. Jedná sa o jednodenný program kde Vám priblížime tréning špeciálnych jednotiek pod odborným dohľadom inštruktorov s bohatou praxou v danom obore.
S.W.A.T Skills je určená, pre firemné akcie, business partnerov alebo Vašich zamestnancov, ktorým chcete pripraviť netradičný zážitok, pri ktorom zabudnú na starosti a oslobodia sa od zhonu bežného života pri príjemnom a zábavnom zvýšení hladiny adrenalínu.

Archery Hunters

Čo to vlastne je Archery Hunting? 
Dva tímy, nafukovacie a drevené mobilné prekážky, špeciálne luky a šípy ktoré sú zakončené 3D
penou a ochrana tváre v podobe masky. Športovo adrenalínová disciplína, pri ktorej tímy bojujú proti sebe špeciálnymi lukmi a šípmi. Každý účastník má celotvárovú ochrannú masku.

Airsoft strelnica

Športovo strelecká disciplína v ktorej bude úlohou tímu trafiť čo najviac terčov v časovom limite. Na tejto strelnici bude pripravená široká škála špeciálnych terčov od papierových až po padacie a viac-terčové. ktoré je možné využívať na streľbu z profesionálnych airsoftových zbraní, najmodernejšej konštrukcie 2019.
Vybavenie pre airsoft strelnicu nám dodáva www.catus.sk

Čaro divokého západu

Práskanie bičom a ovládanie lasa 
Tak ako pastieri na holiach so slovenskými pastierskymi bičmi, ale aj ako kovboji z divokého západu s americkým typom biča. Môžete si osvojiť aj základy lasovania a točenia lasom, takzvané trikové lasovanie.
Vrh nožom a sekerou/tomahawkom
Kto iný vás to môže naučí lepšie ako profesionálni vrhači, ktorí reprezentovali Slovensko aj na majstrovstvách sveta v tejto disciplíne?! Sú vám plne k dispozícii!
Profesionálna westernová show
• Šou s bičmi, vrátane zasahovania cieľov z rúk asistentov.
• Točenie lasom a rôzne nevšedné ukážky lasárskeho umenia.
• Žonglovanie s revolvermi v podaní ostrieľaného pištoľníka a vicemajstra Európy v tejto disciplíne.
• Ukážky s nožmi, sekerami, tomahavkmi , pri ktorých sa vám zatají dych.
Ďalšie atrakcie a aktivity s tematikou divokého západu:
• Westernové súťaže, ako sú pištoľnícke duely s revolvermi, streľba zo vzduchovky na terče a iné.
• Ryžovanie zlata, s certifikátom a nálezom pravého zlata, ktoré vám zostane natrvalo!
• Krátke dobové a humorné scénky z divokého západu.

Vtedy na západe, teraz v Chalúpkove (Westernový deň)

Deň plný dobrodružstiev a zážitkov, ktorý sa nesie v znamení atrakcií a predstavení v štýle divokého západu a so vstupmi živej country kapely. Zahrňuje kompletnú westernovú šou, súťaže, scénky a môže vyvrcholiť svetelnou alebo ohňovou šou vo večerných hodinách.

Ohňová a svetelná show

Okrem tradičných prvkov obsahuje aj jedinečné súčasti, ako sú obrázkové svetelné poi -točky, ohnivé biče, dračia palica, pyro poi alebo aj ohňostroj. Presne podľa vašich požiadaviek. Samostatná svetelná šou je ideálna do interiéru.

CANARIAN ADVENTURE -
ZAŽI & NEZABUDNI TEAMBUILDING NA KANÁRSKYCH OSTROVOCH!

300 slnečných dní v roku a priemerná teplota 24 °C (aj v zime!), robí Gran Canariu dokonalým miestom pre Váš teambuilding počas celého roka.
Miesto, kde nájdete piesočné duny, skalné rokliny, dažďové pralesy a nekonečné pláže.
V jednom momente sa kúpete vo vodách oceánu a o chvíľu sa pozerajte na oceán z výšky takmer 2000 metrov.

Špeciálny program plný pokušení, v ktorom sme spojili dobrodružstvo a romantiku s exotikou sopečného súostrovia Kanárskych ostrovov v Atlantickom oceáne.
Canarian Adventure Vás prenesie do inej reality s príjemnými prekvapeniami a neočakávanými situáciami. Vďaka nim získate so svojimi hosťami množstvo spoločných podnetov a inšpirácií.

mindball 1
mindball 2

MINDBALL TURNAJ SÚSTREDENOSTI

MINDBALL je jedinečný prístroj, ktorý formou hry učí uvoľniť sa a sústrediť. Ako funguje? Hráči majú na hlave čelenky, ktoré počas hry snímajú činnosť mozgu.
Ich úlohou je čo najviac sa sústrediť na guľôčku v strede hracieho stola a tým ju dostať do súperovej bránky. Najsústredenejší hráč vyhráva. Počítač zaznamenáva
graf činnosti vášho mozgu. Turnajom a grafmi sústredenosti hráčov vás prevedie náš lektor.

TALENTOVÝ ROZVOJ TÍMU

Ešte nepoznáte najsilnejšie talenty vášho tímu? Pomôžeme vám ich objaviť a posunúť zohranie tímu na vyšší level.
Vďaka talentovému prístupu môžete v tíme zvýšiť spokojnosť, produktivitu práce, ziskovosť a angažovanosť. Programom vás prevedú certifikovaní talentoví experti.

POZNAJ TVOJ POTENCIÁL

Ako meniť zmýšľanie o sebe k lepšiemu a nezosypať sa po každom zlyhaní ?
Ako funguje náš mozog a prečo nás emócie tak často zrážajú k zemi ? Ako náš potenciál súvisí so sebavedomím ?
Workshop o spoznaní vlastného potenciálu, talentov, silných stránok a flow. Programom Vás prevedie lektorka osobného rozvoja, Helena Priesolová, Spokojná.

SPOKOJNÁ LÁSKA

Workshop pre páry, ktoré chcú rozvíjať potenciál vzťahu a rozdúchať oheň lásky. Vstúp s partnerom do nového dobrodružstva
v programe plnom krásnych partnerských uvedomení a úprimných zdieľaní. Programom Vás prevedie lektorka osobného rozvoja, Helena Priesolová, Spokojná.

PLÁN SPOKOJNEJ ŽENY

Pre ženy, ktoré si chcú upratať život, rozvíjať svoj potenciál, plniť si sny a mať návod, ako na to.
Programom Vás prevedie lektorka osobného rozvoja, Helena Priesolová, Spokojná.

Tímové hry (atraktívne doplnkové aktivity)

Koncept temabuildingu presne na mieru vašim potrebám vám pripraví tím špičkových konzultantov z X-TEAM.

Zbojnícky prepad

prepad2

Vtedy na západe, teraz v Chalúpkove

bic___

E-bikes

AA210472624_4348842115165957_7951821518020703240_n
BB208784018_4348842111832624_1948512439091428361_n

Lukostrelba

WhatsApp Image 2021-10-06 at 20.06.28

Kolobežky

Kolobežky
Kolobežky na salaši

Streľba – strelnica

Vzduchovky

Deň na vode

Rafting
Rafting1

Zabíjačkové hody, Halušky

Varenie halutiek

Atrakcie na Váš event od Zabavka.sk

Sme zabavka.sk a vo všetkom, čo robíme, veríme tomu, že ľudia si zaslúžia rozptýlenie, radosť a zábavu viac než kedykoľvek pred tým. Veríme v inováciu v zábavnom priemysle a v prinášanie stále nových a lepších foriem zábavy, ktoré ľuďom dovoľujú zabudnúť na každodenné starosti.
Našimi pracovnými nástrojmi sú skákacie hrady, nafukovacie atrakcie, stolný futbal, rodeo býk, vzdušný hokej, biliard, šmykľavky a desiatky iných zábavných automatov a atrakcií.