Teambuilding je zážitková škola spolupráce.

Teambuilding je hlavným zameraním X-Team-u.

Je to jedinečný nástroj. Ak vám niekto ponúka len adrenalínový alebo športový zážitok pod názvom Teambuilding, máte do činenia s pseudo-profesionálom.
Teambuilding je zážitkový tréningový model, počas ktorého sa na báze priateľstva, cielených aktivít, vzájomnej spolupráce a spätnej analýzy buduje funkčný, synergický, efektívne fungujúci tím. Teambuilding (indoor alebo outdoor) je najrýchlejší a najefektívnejší spôsob ako prebudiť vo firme, v pracovných skupinách, u manažérov a lídrov schopnosť vytvoriť si správny postoj, vďaka ktorému budú pristupovať ku svojej práci strategicky a prekročia bežnú úroveň človeka, ktorý iba „tvrdo pracuje“.

Skupiny a ich jednotlivci sa môžu zamerať na celú škálu aspektov, ktoré potrebujú ozdraviť, rozvinúť, prípadne zosúladiť tak, aby ako skupina aj jednotlivci dosiahli novú, vyššiu úroveň v profesionálnom, ale aj osobnom živote.

DSC_0248

Povezte nám, čo potrebujete

a my vám vytvoríme program šitý na mieru podľa vašich konkrétnych potrieb.

ASC_1216

Ak si vyberiete teambuilding v Chalúpkove, ponúkame all-inclusive.

Ubytovanie v dreveničkách Chalúpkova, strava v reštaurácii Chalúpkovo v Zemianskej kúrii, outdoor teambuildingový program na “dvore” v krásnom areáli Zemianskej kurie. V prípade neprajného počasia vieme teambuildingový program presunúť do kongresovej miestnosti Zemianskej kúrie. ( sucha mokra varianta)V kúrii sú k dispozícii aj wellness priestory.

Ak chcete teambuilding zrealizovať niekde inde alebo si chcete spravit svoje interné školenie u nás, ste vítaní. Prípadne vieme prísť za vami, sme flexibilní a mobilní. Prípadne pre vás vieme zabezpečiť iné priestory na realizáciu vášho programu.

DSC_0116