ALL IN ONE - U NÁS NA LIPTOVE

Dovolenka, teambuilding, gastronómia, firemný event, rodinná oslava, kultúra, turistika, relax či šport?
U nás ste na správnom mieste.

Ak ste sa rozhodli pre návštevu, tak ste spravili veľmi dobre a môžete sa spoľahnúť, že sa o Vás postaráme najlepšie, ako vieme.

chalupkovo, hojdacka, liptov, teambuilding, animatori 2

Predstavíme Vám naše základne súčasti, ktoré nás tvoria a ktoré si môžete u nás naplno vychutnať.

CHALÚPKOVO

Na okraji obce Liptovská Štiavnica, 5 kilometrov od Ružomberka, sa nachádza rozprávkový rezort, v ktorom zabudnete na každodenný kolobeh tohto uponáhľaného sveta.
Vyberte si chalúpku, ktorá sa Vám najviac páči, ponorte sa do pokoja prírody okolo Vás a doprajte si relax aký si zaslúžite.

287712095_5164040617044207_6593374323808353331_n

Nadštandardné ubytovanie, ochotný prístup a prvotriedny služby Vám ponúkame už od roku 2008. Našim cieľom vždy bolo a vždy bude prinášať nezabudnuteľné zážitky a servis pre našich klientov. Aby sa Vám i o niekoľko rokov pri spomienke na pobyt v Chalúpkove vynárali krásne spomienky.

IMG_0660

Všetky naše chalúpky majú vlastnú záhradu, kde Vás čaká Vaše súkromie. Stačí už len priložiť drevo do krbu a užiť si romantiku pri ohníku pod hviezdnou oblohou.
Ak sa chcete zohriať ešte viac ako pri krbe, máme pre Vás k dispozícii aj fínsku saunu, parnú saunu, vírivku a posilňovňu.

Pobyty u nás sú vhodné pre každého od víkendového pobytu, dovolenky s deťmi, väčšie skupiny či firemné akcie. Celú ponuku nájdete TU.

REŠTAURÁCIA ZEMIANSKÁ KÚRIA

Vychýrená reštaurácia ponúkajúca vynikajúce slovenské špeciality, nie len pre ubytovaných v Chalúpkove, ale aj pre širokú verejnosť.
Cestujete naprieč Slovenskom, vraciate sa z turistiky, alebo len jednoducho hľadáte reštauráciu, na ktorú sa viete vždy spoľahnúť?

2EAFD42D-C0F0-425C-A9C2-62106EF1C98B

Príďte si k nám oddýchnuť a zabudnite na každodenný zhon a stres. Vyskúšajte ako chutia tradičné slovenské či svetové jedlá, keď sa pripravujú s láskou a nadšením.
Náš ochotný personál a šéfkuchár sa o Vás postarajú na maximum a budete sa cítiť ako doma. Vaše chuťové poháriky Vám poďakujú.

Oslava kuria

Naše priestory sú ideálne aj na malé, či veľké oslavy, firemné akcie, svadby i školenia.
Viac o Zemianskej kúrii si prečítate TU.

TEAMBUILDING OD X-TEAM SLOVAKIA

Naše služby už využilo mnoho firiem nielen na Slovensku, ale aj po celom svete. Klientov sme sprevádzali po úžasných ďalekých destináciách, kde sa spoznávanie sveta spojilo so spoznávaním samého seba.

CA089B27-88DC-4D50-B8B9-3831BF212F14

Naše skúsenosti sme nepretržite budovali, trénovali a cibrili a preto sa dnes nebojíme povedať, že len málokto Vám vie ponúknuť know-how, aké sme počas našej cesty nadobudli my.
Vybudovali sme základňu na Liptove pre firmy, ktoré majú záujem o teambuilding na Slovensku. Sme tu doma a vieme Vám ponúknuť aktivity, ktoré dokážu prebudiť všetky zmysly.

hector-arguello-canals-kJVCqFxcdVw-unsplash - Copy

Ak ste z tých, čo by radi okúsili nepoznané, tak nám ukážte prstom, ktorým smerom by ste sa radi vydali a my Vám predvedieme, čo vieme. Slovensko, Hawaii, výletné lode, Kanárske ostrovy, Gran Canyon, Las Vegas... Vyberte si ktorýkoľvek kút sveta, po ktorom Vaše srdce piští.

ANIMÁTORI, ANIMAČNÝ PROGRAM, FOTOKÚTIK PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Plánujete u nás rodinnú oslavu, narodeniny, svadbu, MDD, firemnú akciu a radi by ste detičkám darovali zážitok, na ktorý nikdy nezabudnú?
Pripravíme a dohliadneme na pestrý ANIMAČNÝ PROGRAM pre akúkoľvek vekovú skupinu a akýkoľvek počet detí.

61721836_2226580090790289_8686156050002345984_n

Naši Aventurka animátori sú vždy vyzbrojení skvelou náladou, veľkou kopou hier, súťaží, pasteliek a kreatívnych dielničiek, balónov – jednoducho, vždy sú vyzbrojení radosťou!

animatori, malovanie na tvar

O program u nás sa Vám postará Aventurka Events a ich dlhoročné skúsenosti sú garanciou kvality!

KAM NA VÝLET V OKOLÍ?

Pre spoznávania-chtivých v našom okolí máme naozaj čo ponúknuť.

Ak máte chuť sa dosýta vyšantiť vo vode tak v okolí je hneď niekoľko aquaparkov, ako sú: Bešenová, Tatralandia, AquaRelax Dolný Kubín alebo Aquacity Poprad.

Turistika vo Vysokých a Nízkych Tatrách alebo aj mnohé z krásnych prechádzok hneď za Chalúpkovom.

4A7F0687-1278-479C-B5C9-DCDC6ECDFA5D

V zimnom období na Vás čakajú lyžiarske strediská Malinô Brdo, Jasná, Liptovské Revúce, Donovaly, Vysoké Tatry.

77D8974A-E10E-4F34-8D40-711BB5031729

Pár tipov od nás: Lúčanský vodopád, Kráľovstvo Hrabovo, Liptovská Mara, ZOO Kontakt, Demänovská Ľadová jaskyňa, Vlkolínec.

Radi Vám poradíme, ak si nebudete vybrať kam skôr 😊

Oslovili sme Vás? Ak áno, tak to nás veľmi teší a bude nám potešením sa s Vami stretnúť osobne.
Ďakujeme krásne a do skorého videnia.

X-TEAM SLOVAKIA