Hosťujte event ako nikdy predtým!

Plavba na najrevolučnejších lodiach sveta a návšteva stoviek fantastických destinácií, prinášame Vám zemeguľu na dosah ruky. Vydajte sa na cestu po ostrovoch Karibiku. Zažite Bermudy, Európu, Áziu, Austráliu – a to je len začiatok.

CIMG0103

Od krátkych plavieb na 3-5 nocí až po dlhšie dobrodružstvá, perfektná plavba a teambuilding od X-Team s.r.o. čaká na Vás.
Sme tu, aby sme Vám pomohli naplánovať jedinečný zážitok vďaka nášmu know-how a mnohými zorganizovanými teambuildingami na zaoceánskych lodiach.

CIMG0024

Urobte dojem na svojich zákazníkov svetovou kuchyňou, najmodernejšími priestormi, možnosťami budovania kvalitnejších pracovných vzťahov a nových business príležitostí.

Dobrodružná a nezabudnuteľná plavba, teambuidling, island-hopping, jedinečné aktivity – to všetko za bezkonkurenčnú hodnotu, ktorá vám prinesie zisk a nové obzory.

DSC_0051

Dovoľte nám naplánovať Váš teambuilding na kľúč, vylepšiť vašu plavbu pobrežnými exkurziami na mieru, súkromne recepcie, konferencie, odovzdávanie cien, semináre a iné.
Nemusíte pohnúť ani prstom – náš odborný tím vám pomôže zorganizovať každý krok vašej cesty, aby ste zaistili bezchybnú realizáciu a maximálnu spokojnosť klientov.

X-Team prináša viac zábavy spojenej s profesionalitou za výhodnejšiu cenu, aby ste dosiahli vaše ciele.

WhatsApp Image 2021-10-06 at 20.06.30

Produktivita je dôležitá, ale vaši klienti/zamestnanci si zaslúžia aj precítiť všetky svoje zmysly.
Poskytnite im viac než len miesto, kde si môžu ľahnúť k hotelovému bazénu.
Poskytnite im vynikajúce možnosti stravovania, bezplatnú divadelnú zábavu, nočné kluby, bary, salóniky a ďalšie, všetko na jednom mieste.

DSC_0029

Vyberte si vzrušujúce destinácie – nielen tie tú istú hotelovú sálu s barom. S X-Team nie sú nikdy dva dni rovnaké. Vaša skupina nájde na palube každý deň niečo nové, čo môže vidieť a zažiť.
Zabezpečte im špeciálne aktivity, ktoré od plavby nikdy neočakávali. Paragliding, surfovanie, let vrtuľníkom, jet-ski, lezenie po skalách - všetko je možné, keď sa vyberiete za hranice svojho tradičného teambuildingu.

WhatsApp Image 2021-10-06 at 20.06.32

Od divadla až po klziská... Lode ponúkajú pôsobivú škálu prispôsobiteľných miest, aby vyhovovali akejkoľvek skupine. Každá loď je vybavená najmodernejším vybavením. Usporiadajte stretnutia, odovzdávanie cien a súkromné zábavné podujatia v divadlách profesionálneho kalibru. Naplánujte si spoločenské stretnutia v jednom z mnohých salónikov a barov alebo si vyberte z viacerých vonkajších priestorov na stretnutia.

DSC_0284

Udržujte obchodný tón v konferenčných miestnostiach, ktoré možno rozšíriť alebo zmenšiť, aby vyhovovali akejkoľvek konferencii. Rôzne usporiadania miestností spĺňajú všetky požiadavky či už potrebujete zasadaciu miestnosť, konferenčnú miestnosť alebo mini veľtrh na oceáne.

A pokiaľ ide o technológie, konferenčné centrá disponujú najmodernejšími multimediálnymi obrazovkami, ozvučením a osvetlením, pódiami atď.

DSC_0064

Keď myslíme na firemné pobyty, zvyčajne si predstavíme cestu do hotela a niekoľko dní strávených rôznymi aktivitami a cvičeniami.
Čo tak urobiť svoj ďalší krok na ďalšiu úroveň a zobrať svojich klientov na teambuildingovu plavbu?
S rastúcimi nákladmi na hotel nie je lepší čas ako teraz, aby ste si zarezervovali ďalšie firemné útočisko na palube fantastickej výletnej lode.
Nielenže budete mať sústredených klientov zapojených do aktivít, ale počas toho si môžete užiť cestovanie do úžasných karibských lokalít.

CIMG0154

Tešíme sa, že Vám pomôžeme naplánovať vaše ďalšie teambuildingové dobrodružstvo!
X-TEAM SLOVAKIA s.r.o.