Teambuilding snov na Liptove.

Vybehnite z kancelárie!

Sterilné prostredie kancelárií a rokovacích miestností, rastúca konkurencia a silnejúci tlak na výkon vytvára na pracovisku dlhodobo nepríjemnú atmosféru. Základom prosperujúcej firmy sú pritom spokojní zamestnanci. Ako však v nich prebudiť motiváciu a ten správny „drive“, ktorý nebude trvať len bezprostredne po absolvovaní teambuildingu?

Zverte svoj tím do rúk profesionálnych inštruktorov z X-TEAM, ktorí svoje skúsenosti z oblasti teambuildingu nadobudli priamo od známeho amerického motivačného speakra a teambuildingového guru Anthony Robinsa!

Spoločná zábava, posedenie alebo športová aktivita nie je teambuildingom v pravom slova zmysle, ktorý vám dokáže priniesť výsledky v podobe dlhodobo zohraného a motivovaného tímu. Vďaka skúseným trénerom a ich koučovaciemu prístupu teambuilding od X-TEAM nebude len skvelým zážitkom, ale aj úžasným tréningom, ktorý pocítite na efektivite a produktivite vašich zamestnancov.

Teambuilding - objavte skutočný potenciál svojich zamestnancov! Doprajte im nezabudnuteľné zážitky v lone čarovnej prírody. Postavte ich do situácií, ktoré budú musieť zvládnuť len tímovou spoluprácou. Zažijú nielen skvelú zábavu, ale tiež poriadny adrenalín. A to všetko v nádhernom prostredí Liptova len pár kilometrov od Ružomberka