Aloha!

Náš realizačný adventure tím uzavrel vzájomnú dohodu medzi bohyňou sopiek a ohňa Pele a s jej protivníkom, bohom vody a mora Kanaloa, čím sme pre vás, našich klientov zabezpečili „raj na zemi“.

christian-joudrey-DuD5D3lWC3c-unsplash

Dovoľujeme si vám prezentovať našu ponuku jedinečného zážitku – Hawaii Adventure.

Pre vás a vašich hostí sme vytvorili špeciálny program plný rajských pokušení, v ktorom sme spojili dobrodružstvo a romantiku s exotikou sopečného súostrovia Hawaii v Tichom oceáne.

Hawaii Adventure vás prenesie do inej reality s príjemnými prekvapeniami a neočakávanými situáciami. Vďaka nim získate so svojimi hosťami množstvo spoločných podnetov a inšpirácií.

Na Hawaii sme doma a ako prvá agentúra v management consultingovéj oblasti vám ponúkame maximálne výhodnú a spoľahlivú investíciu do vašich klientov ale aj zamestnancov, ktorej výšku neovplyvnia zbytočné náklady vo forme obhliadok a marží subdodávateľov.

Mapa najväčších ostrovov

Which-is-the-best-Hawaiian-island-map

Prečo Hawaii?

Hawai je výnimočná destinácia, svojou nádherou uchváti a inšpiruje.

Hawaii ponúka 13 jedinečných ostrovov s osobitou atmosférou a množstvo príležitostí na dobrodružstvo, relax, športové aktivity s chuťou exotiky.

4 ostrovy si so svojimi hosťami v Hawaii Adventure vychutnáte aj vy a na každom sa budete cítiť ako v inom svetadiely. Každý je iný, skrýva svoje čaro, ktoré treba objaviť.

Hawaii Adventure je zážitok šitý na vašu mieru a na celý život.

a-n-v-e-s-h-AxbvZI8RfYo-unsplash

Dobrodružstvo / Waikiki Beach

Surfing academy a surfovanie na Oahu, treťom najväčšom ostrove havajského súostrovia je výzvou, ktorá odmení nádhernými vlnami a zábavou profíkov i amatérov.
Pre absolútnych začiatočníkov sa stačí zbaviť strachu z vody, najprv to skúšať z podrepu a potom sa odlepiť a v stoji sa zviesť na vlne.

Pre surfing academy sú optimálne vlny vždy a každý deň na Waikiki beach.
Zdatných surferov tešia päťmetrové a na tie deväťmetrové sa na Sandy beach čaká a potom sa hrá s oceánom vabank. Dobrodružstvo na Waikiki je o odvahe, šikovnosti a kondícii.

tatonomusic-FFCgotROOTY-unsplash

Dobrodružstvo / Bohyňa ohňa Pele

Keď podídete k sopke Kilauela na ostrove Kauai, možno zastihnete nejakého domorodca ako si vraví: „Aloha oe ino eia. Iho nie Paha oe e maka ai, ke ai manei Pele!“ Je to niečo v zmysle „Zľutovanie s tebou, človeče, pretože tvoja smrť je možno na dosah.
Všetko nivočiaca Pele prichádza.“ Nedoporučuje sa brať si akýkoľvek suvenír z vody alebo sopky, pretože miestni vám povedia, že vám to prinesie nešťastie.
No jedine tu môžete zažit 360 dní v roku zaručene slnečné počasie a plávanie s cvičenými delfínmi v bazéne.

marc-szeglat-Aduh0KXCI1w-unsplash

Dobrodružstvo / Oahu z výšky

Výhliadkový let s helikoptérou najprv pred vami odkryje tajomstvá pobrežia a neskôr vás prekvapí nádherou vnútrozemia s pralesom a vodopádmi.
Počas letu spoznáte to, čo máloktorý z návštevníkov Hawaii a nenahradia vám to ani dokumentárne filmy z Discovery chanell.

karsten-winegeart-fd1cQ3mmBTE-unsplash

Dobrodružstvo / Dažďový prales

Prechádzka v dažďovom pralese v srdci ostrova Oahu vám oživí spomienky na rôzne dobrodružné filmy.
Na vlastnej koži zažijete silu divokej prírody a užijete si jej krásu a štedrosť. Jurasic park vám presne napovie o akú nádheru sa jedná.

neora-aylon-S9uzAV_AsEM-unsplash

Romantika / Piknik pod palmami

Svojich hostí lepšie spoznáte pri plavbe na jachte, kde sa každý stane členom posádky a spoločnom pikniku na pláži s prípravou miestnych špecialít na otvorenom ohni.
Veľkým zážitkom je aj plavba na dračích lodiach, kde posádke udáva rytmus domorodec s veľkým bubnom.

V zátokách a v sladkovodných riekach vyvierajúcich v pralese sa môžete preháňať na špeciálne upravených kajakoch, pramiciach alebo loďkách.
Radosť vám prinesie aj vlastnoručné otvorenie kokosového orecha spôsobom, aký ešte nepoznáte.

sarah-brown-4TioRmkVNKU-unsplash

Romantika / Hawaii Cowboys

Stáda dobytku, lesklá srsť koní, jedinečný pohľad zo sedla spolu s návštevou ranču vám predstavia originálne spojenie americkej tradície s havajským koloritom.

Na Kauai je jeden z najväčšíchich rančov sveta, kde sa preháňajú obrovské stáda dobytka. Ponúka veľa aktivít na koňoch zaujímavých pre začiatočníkov i skúsených jazdcov.

Horseback-Riding-in-Hawaii

Romantika / Večer Luau

Po romantickom západe slnka sa začne ohňová show, po ktorej vás domorodkyne zasvätia do vitia kvetinových vencov lei, ktorými vás obdarujú a pozvú do tanca hula.

Pokušením pre gurmánov budú Luau - Prasačie hody, ktoré sa dejú len v Polynézii.
Ochutnáte delikatesu - prasiatko pečené v jame na kameňoch a palmových listoch, ktorého príprava trvá 7 hodín.

Starodávny tanec hula hula kahiko-is počas večera luau je priblížením zvykov a obradov starého Havaja pred príchodom cudzincov. Tanečníci tancujú v kostýmoch pozostávajúcich zo sukní vyrobených z listov a trávy, hruď im zdobia kvety - leis. Kostým je doplnený o náramky a ozdoby nôh a hlavy, z mušlí, kvetov, peria a listov.

1315954

Relax / ...pôžitok pre všetky zmysly - lov rýb a skúmanie korytnačiek...

Hawaii je jedným z najlepších miest na lovenie Žltých tuniakov dvomi spôsobmi, vláčením za loďou, alebo klasickým lovením na živú nástrahu. 100 % úspešnosť je zaručená vďaka neskutočnej pestrosti podmorského života.

Korytnačky už stovky rokov žijú po boku domorodcov kde si užívajú posvätnú slobodu. Jemný dotyk vašej ruky na ich pancieri vám zaručene dodá silu a odvahu... Nasadíte si šnorkel, zadržíte dych a prekvapí vás poznanie že korytnačky sú vo vode majstrami dokonalého pohybu...

jeremy-bishop-GIpGxe2_cT4-unsplash

Relax / ...pôžitok pre všetky zmysly - alebo kúpanie sa s delfínmi a pozorovanie veľkých rýb

V mesiacoch migracie veľkých savcov sa ich desiatky predvádzajú pri pobreží Hawaiskych ostrovov kde sa pred dlhou cestou do chladných vôd oddavajú svojim hrám a sladkému nič nerobeniu. Strhujúce gejzíry vody vám už na pláži ukážu kde sa veľryby nachádzajú.

Šantenie delfínov pred vašou loďou nie je nič neobvyklého, ako aj zaujímavá skúsenosť, keď si vás pri plávaní delfín pomýli s jedným z nich a vy sa stanete súčasťou ich zábavy. Pri dodržaní určitých pravidiel pocítite ich gumenú kožu priamo na svojom tele.

pexels-jeremy-bishop-2422915

Relax / ...pôžitok pre všetky zmysly a pohoda

Húpanie sa v sieti a pitie čerstvého kokosového mlieka, alebo koktajlu – jednoducho, stačí si len vybrať a pozorovať život vôkol seba.
Korytnačky kŕmiace sa planktónom v bezprostrednej blízkosti brehu, poletujúce vtáctvo, či mangusty pobiehajúce naokolo sú zážitkom, na ktorý sa nezabúda...

truman-talbot-4m_hTrevqxU-unsplash

Relax / Pôžitok tela - Hawaii masáž "Lomi Lomi Nui“

Možte relaxovať priamo na pláži v prístrešku z palmových listov.

Očistí a zvýši Váš energetický potenciál a umocní vašu jedinečnosť.
Vďaka špeciálnym technikám masírovania sa vám uvolnia energetické bloky a navodí sa rovnováha, v ktorej sa upevňuje telesné aj duševné zdravie.
Nejedná sa o bodovú masáž, masíruje sa predovšetkým mäkkými časťami predlaktí.

Prekvapí vás aj kúpanie sa vo vodopádoch a sledovanie miestnej adrenalínovej atrakcie „domorodcov vrhajúcich sa do divokej vody“.

37d76c55e66a6f79e7ef23704fed8d36

Relax / Dary zeme

Ochutnávka hawajských darov zeme na ananásových plantážach kde skúsite desiatky nami nepoznaných šťavnatých druhov ananásov.

Viete ako chutí žuvanie cukrovej trstiny, alebo zahryznutie do jej sladkej dužiny?
Chcete prekvapiť svoje zmysly s originálnou arómou kávy?

Prekvapenia ukryté v malých zrnkách na kávových poliach vám darujú pocit, že ste sa preniesli do dávnych dôb, kde čínsky prisťahovalci obhospodárovavali každý kúsok zeme.

fiona-smallwood-iUxjs-F0voI-unsplash

Relax / Golfová vášeň

Pre nadšencov golfu sú pripravené jedny z najkrajších a najkvalitnejších ihrísk na svete.
Neodolal im ani božský Tiger Woods, ktorý tu pravidelne hráva niekoľkokrát do roka.

steve-iverson-RuWcH88SDaM-unsplash

Teambuilding na viac ako 100 spôsobov.

Ponúkame vám to, čo nikto z vašich klientov, partnerov a zamestnancov zaručene neodmietne:

Hawaii Adventure +

luke-mckeown-nlyWZtWTzCo-unsplash

...A na záver pozvanie...

Namiešajte si originálny Hawaii koktail z našej ponuky a o všetko ostatné sa postaráme. Vy si potom pripijete so svojím klientom v tieni kokosových paliem na úspešný obchod a na všetko čo máte radi.

nina-elliott-iXGXYaPKigM-unsplash

X-Team Slovakia vás pozývajú na Hawaii Adventure.