Ak hľadáte naozaj netradičný priestor pre Vašu akciu, tu ste na správnom mieste! Ubytovanie, reštaurácia i wellness v krásnych dreveniciach v Chalupkove.

Útulná novopostavená dedinka ponúka vôňu dreva a pokoj. Táto lokalita je určená pre skupiny do 100 osôb, ktoré chcú vlastnú intimitu a kľud pre svoje podujatie. Areál Chalupkova ponúka aj konferenčné priestory pre školenia. Priestor na aktivity je tu neobmedzený, areál sa nachádza v blízkosti lúk a lesov.

V Zemianska kúria v Chalúpkove je vhodným miestom pre usporiadanie seminárov, školení, konferencií či firemných prezentácií.

V priestoroch Zemianskej kúrie sa nachádza školiaca miestnosť pre 100 miest, ktorá sa dá rozdeliť na dva menšie konferenčné salóniky s kapacitou 50 a 50 miest.

Zaujímavým miestom na školenie je aj salónik a minibar v podzemí, ktorý ma kapacitou 30 miest je vhodný na usporiadanie súkromných osláv ako aj menších eventov.

V prípade záujmu o viac školiacich salónikov vieme prispôsobiť ďalšie miestnosti v priestoroch Zemianskej kúrie a upraviť ich podľa požiadaviek.

V našej Zemianskej kúrii vieme vďaka variabilným priestorom pripraviť salóniky s celkovou kapacitou až 120 miest.

Podľa Vášho želania pripravíme aj kompletné gastronomické služby. Každú ponuku vypracujeme individuálne a ku každému kongresu vieme zabezpečiť sprievodný program a outdoorové aktivity.

X-Team má vybudované dva outdorové školiace strediská so zariadením Ropes Course, tzv. vysoké laná na Slovensku a v Európe.

Naše domovské a jedinečné outdorové stredisko je vybudované vo Velkej Fatre, kde je drevenicová dedinka Chalúpkovo s nádhernou scenériou vrchu Salatín a prilahlích dvoch kotlín.

Druhé stredisko je vybudované na brehu jazera v areáli golfového klubu San Valentino, v časti Apenín Reggio Emilia v Taliansku. Je to najkvalitnejšie zariadenie svojho druhu v Taliansku a zároveň tretie najlepšie v európskom rebríčku čo do veľkosti a vybavenia.

Obe zariadenia a ich konštrukcie, kvôli zaisteniu absolútnej spoľahlivosti sú postavené v súlade s najprísnejšími americkými bezpečnostnými predpismi, ktoré sú ďaleko tvrdšie ako európsky štandard. Výhodou oboch stredísk sú kvalitné ubytovacie kapacity so stravovacími zariadeniami čo umožňuje organizovať viacdenné programy. Zároveň sú k dispozícii vnútorné konferenčné priestory pre indoor semináre.

Bezpečné, motivujúce a priateľské prostredie v harmónii s prírodou je tým najlepším miestom, ktoré pomáha vyťažiť maximálny úžitok z outdorového tréningu.

Späť...